Výroba lehké montované ocelové konstrukce

Výroba lehké montované ocelové konstrukce (1)


Lehké ocelové konstrukce se vyrábějí profilováním mezi válci v továrních podmínkách do požadovaného profilu, a to z plochých svitků ocelového plechu. Potom se tyto profily pomocí plně automatizovaného počítačového výrobního programu sestaví do konstrukcí, panelů nebo vazníků, čímž se projekt přenese na výrobní linku. Při výrobě jednotlivých dílů ocelové konstrukce se tyto díly vytvarují, provedou se na nich spoje, servisní otvory, uchycovací otvory, zápustky a prorazí a vyformují se jednotlivé zářezy. 


Výroba lehké rámové ocelové konstrukce

 


O materiálu, který se používá k výrobě ocelových profilů, si můžete přečíst článek „Ocel pro výrobu ocelové konstrukce”.
  Na videu jste mohli vidět, jak se vyrábí jednotlivé ocelové profily a v odkazu „Typové projekty”, můžete vidět, co lze z ocelové konstrukce postavit.   Poskytujeme záruku na stavební práce a konstrukční systém a jakou? Přečtěte si článek „Záruka na ocelovou konstrukci”.
Ocel k výrobě tenkostěnné ocelové konstrukce (2)   typové - mini   Záruka na tenkostěnnou ocelovou konstrukci (5)
         
Z ocelových profilů, které jste mohli vidět na videu se vyrábí celá konstrukce o které si můžete přečíst v článku „Systém ocelové konstrukce”.
  Jak a čím správně provést spojení konstrukce Vám řekne článek „Spoje ocelové konstrukce?”.

   
Systém lehké ocelové konstrukce (4)   Spoje lehké rámové ocelové konstrukce (5)