Realizace

 • realizace 3
 • realizace 2
 • realizace

Ročně zrealizujeme několik projektů, ať už se jedná o novostavbu, přístavbu, rekonstrukci anebo úplně jinou stavbu. V této sekci naleznete nejen veškeré naše zrealizované projekty, ale také reference našich klientů a certifikáty potvrzující naši kvalifikovanost.


ZREALIZOVANÉ STAVBY OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE

 • PŘÍSTAVBA RD HAVÍŘOV   RD SLEZSKÁ OSTRAVA   RD RYCHVALD
  HAVÍŘOV   Slezská Ostrava   Rodinný dům z ocelových tenkostěnných profilů (102)
           
  NÁSTAVBA RD RADVANICE   RD BRAVANTICE   RD ČELADNÁ
  Nástavba z ocelové konstrukce (7)   Rodinný dům z ocelové konstrukce 2   Rodinný-dům-ocelová-konstrukce (33)
           
  RD PETROVICE U KARVINÉ   RD RYCHVALD   RD UHERSKÝ BROD
  Rodinný-dům-tenkostěnná-ocelová-konstrukce (18)   LEHKÁ-TENKOSTĚNNÁ-OCELOVÁ-KONSTRUKCE-RODINNÝ-DŮM-RYCHVALD (2)   Rodinný-dům-ocelová-konstrukce (4)
           
  RD ORLOVÁ   PATIO HAVÍŘOV   VESTAVEK DO HALY
  NÁSTAVBA-LEHKÁ-TENKOSTĚNNÁ-OCELOVÁ-KONSTRUKCE (9)   LEHKÁ-TENKOSTĚNNÁ-OCELOVÁ-KONSTRUKCE-PATIO (23)   VESTAVEK-DO-HALY-TENKOSTĚNNÁ-OCELOVÁ-KONSTRUKCE (13)
           
  RD OLOMOUC   RD RYCHVALD   VESTAVEK MOŠNOV
  LEHKÁ-OCELOVÁ-TENKOSTĚNNÁ-KONSTRUKCE-RODINNÝ-DŮM-OLOMOUC (24)   Tenkostěnná-ocelová-konstrukce-rodinný-dům-z-oceli (29)   LEHKÝ TENKOSTĚNNÝ OCELOVÝ VESTAVEK (7)
           
  PATROVÝ VESTAVEK MOŠNOV  TRAFOKOBKA MOŠNOV   RD ORLOVÁ
  DVOUPATROVÝ VESTAVEK Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (2)   TRAFOKOBKA Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (1)   5 (5)
           
  RD STONAVA   RD JISTEBNÍK   RD MICHÁLKOVICE
  4 (4)   VIZUALIZACE RODINNÉHO DOMU - JISTEBNÍK (7)   3
           
  RD HOSTKOVICE        
  1 (1)        

KLIENTI O NÁS NAPSALI

   
Firmu MontHaus s.r.o. - Mr. Merkur můžu doporučit. Termín realizace stavby 7 měsíců, komplexní zařízení projektu, povolení i dotace NZU 2015, a to včetně čerpání 640.000 Kč. S domem jsme spokojeni, máme skvělé úsporné tepelné čerpadlo NIBE F2040 a tichou rekuperaci. Kvalita stavby je taky super, stavba nepracuje, nejsou popraskané stěny ani tmely. Loxone systém taky funguje fajn, doporučuji si připlatit za komplexní systém včetně zabezpečení a ovládání všech světel.   Firma MontHaus s.r.o. zajistila projekt včetně vyřízení dotace Nová zelená úsporám (zateplení) ve výši 350.000 Kč. U firmy jsem si dále objednal ocelovou nástavbu domu s provedením do hrubé stavby, se zateplením a komplexními rozvody vzduchotechniky v celém domě. S pracemi jsem byl spokojený.  Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala právě firmu MontHaus s.r.o. Vše perfektně vymysleli, navrhli, vypočítali a vyřešili veškeré detaily. Taktéž chválím práci dělníků na stavbě, kteří odvedli dobrou práci, byli pohodoví a vše proběhlo bez problémů.
p. Richter   p. Pěkník   p. Kociánová

CO SE PRÁVĚ DĚJE NA NAŠICH STAVBÁCH

 • co se deje
 • co se deje 2
 • co se dede

certifikáty

DEK TRADE ŠIMONÍK DEK TRADE VAVŘIKOVÁ ISOVER OSVĚDČENÍ ROCKWOOL WEBER KNAUF AKADEMIE KABE NEW THERM
KABE THERM KANUF INSULATION SEZNAM ODBORNÝCH DODAVATELŮ NIBE TEPELNÉ ČERPADLO CERTIFIKÁT STYROTRADE PROŠKOLENÍ OSVĚDČENÍ OCEL